@nicoleblog_cz

5.6.16

MAKEUP REVOLUTION LONDON - SALVATION PALETTE/ RUN BOY RUN REVIEW

Dnes bych tady pro Vás měla menší ukázku paletky MUR, kterou lze zakoupit v drogérií Rossmann nebo na jejich internetových stránkách http://www.makeuprevolution.cz/.

Tento článek bude spíš o ukázce stínů z této paletky, o tom, jak vypadají "na živo", protože mě osobně někdy odrazuje od koupi paletek to, že na stránkách vždy paletky vypadají jinak než ve skutečnosti, hlavně svými odstíny. :)

          
Jak jsem výše psala, je to paletka značky MUR - Run Boy Run. Limitovaná edice a dá se zakoupit za 299,-

Paletka je pevnější, hůř se otvírá, ale taková hrůza to není. V paletce je velké zrcátko, celkem dost použitelné.  Je v ní i pěnový aplikátor, ale ten vždy vytahuji.

Stínů v paletce je 18, 12 z nich "má být" třpytivých a 6 matných. Ten první stín z paletky mi však jako třpytivý nepřijde, takže ho klidně můžete použít jako základní stín na víčko. Jak možná víte ze zkušenosti, matné stíny jsou méně pigmentované než ty třpytivé a dokonce jsou i prašnější

Stín po stínu:

Trying to catch you - stín, který mi přijde víc matný než třpytivý. Je to taková tělová růžová. Stín je vhodný na celé víčko, jako základní stín. Méně pigmentovaný.

Running is victory - tlumený, třpytivý růžový stín. Super na střed víčka. 

Sun will be guiding you - stín mi přijde jako taková horká čokoláda, je to tmavě hnědý stín s lehkým třpytem.

Day is a phrophesy - můj oblíbený stín, který je takový oříškovo - hnědý, měděný, bronzový - hnědý, moc hezký odstín se třpytem, dobře pigmentovaný.

Another day - hnědý, lesklý, metalický stín.

Its time to run - tmavě šedý stín, lesklý, metalický, Super na kouřovky.

World is not meant for you - Světle šedý stín, se třpytem, super na střed víčka.

Hide behind me - světle hnědý stín se třpytem, takový mléčná čokoláda.

Dying to stop you - růžovoučký stín se třpytem, je světlý, třpytečky trochu opadávají.

Break out from society - asi můj ne, nej stín z paletky. Metalický, tlumený červený stín, lesklý, dobře pigmentovaný, vhodný jak na střed víčka, na spodní linku oka, super.

Don't have to hide away - oranžovo-měděný stín se třpytem, dobře pigmentovaný.

You will be my boy - vypadá jako černý, tmavě fialový, tmavě vínový, stín nerozpoznám, ale má v sobě vínové třpytečky, které budou asi z oka opadávat, ale je celkem dobře pigmentovaný.

Matné stíny - všechny jsou spíš takové v tělových tonech. Jsou prašnější, ale to jsou všechny matné stíny. Jsou celkem dobře pigmentované. Černý stín je pigmentovaný velmi dobře.

***

Celkově je ta kvalita stínů taková, jak jste zvyklí u MUR. U takových paletek bych uvítala větší gramáž. Má 18 stínů a uvádí na stránkách, že paletka má 13g, což za tu cenu mohli dát alespoň těch 18g.

Paletka je hezky sestavena, stíny jsou takové tlumenější, takové mám ráda. Zatím se mi na ni líbí ten velký výběr stínů, zrcátko a to, že je paletka taková pevnější, že se s ní nemusím bát zacházet.

Abych pravdu řekla, nevím jak se stíny budou chovat na očích. Mám paletku doma nějaký ten pátek a ještě jsem s ní nezkoušela nic vytvořit :D, ale do budoucna se do toho pustím a uvidíme, zda Vám ji budu moci doporučit. :) Určitě se bude muset u těchto stínů použit báze pod stíny, ale o tom příště... :)

A co vy, máte zkušenost s MUR paletkami? Mě strašně lákají paletky od Zoevy, především Cocoa Blend, takže moc toho od značky MUR nemám a nemohu zatím posoudit výše uvedenou kvalitu, pigmentaci a výdrž :)

Hezký zbytek dne, NB.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Jsem ráda za jakýkoliv komentář, ať už pozitivní či negativní. Akceptuji slušné chování. Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé. Budu ráda i za připojení se na odběry mého blogu (v pravém postranním panelu). Hezký den všem!