@nicoleblog_cz

2.8.16

Kartáč na vlasy od EBELIN / příjemné česání nejen pro malé princezny!

Dnešní článek je určený těm, které máte problém se zacuchanými vlasy, vlasy dlouhými i krátkými, které nelze rozčesat bez toho abyste si jich pár vyškubaly, polámaly a roztřepily ... také je určený dětem, spíše malým princeznám, které nemají rády česání a obloukem se mu vyhýbají, tak jako má dcera.

Po delším uvažováním jsem se rozhodla zakoupit k "replice" Tengle Teezeru :D (který je super hlavně na mokré vlasy) i tento kartáč s kančími štětinami, který je super v tom, že by neměl na vlasy působit antistaticky (nemá plastové štětinky) a ani je zacuchávat.  
Měl by je udělat hezky lesklé a heboučké a hlavně by se měly s ním hezky rozčesat. Česání je s ním opravdu příjemné.

Kartáč používám hlavně na suché vlásky, na mokré používám jiný (výše uvedený). Kartáč opravdu vlásky hezky rozčeše, netahá je a česaní nebolí. Je to s ním pohodlnější :)

 Dcerka má hooodně dlouhé vlásky, má je jemné a má jich hodně! Tento kartáč si zamilovala, dokonce se s ním češe i sama a nestěžuje si, že by jí něco tahalo vlasy.
Vždy jsme s česáním bojovaly i přes to, když jsem použila sprej na vlasy, který měl usnadnit rozčesání vlásku.

Důležité je dlouhé vlásky rozdělit na sekce pro lepší rozčesání.

Kartáč má dřevěnou rukojeť, na které vyryté má logo ebelin, je takový menší, akorát do ruky. Je zakoupený v DM a stojí 149 Kč. V DM mají tyto kartáče i ve větším provedení a stojí do 200 Kč.

Po použití by se měl kartáč očistit od vlasů, které v něm zůstanou. Určila bych ho doporučila používat asi jen na suché česání delších vlásku. U krátkých bych se nebála ho použít i na mokré vlasy, protože ty dlouhé vlásky se  prostě dají i s tímto super kartáčem špatně rozčesat. Štětinky nejsou prostě takové tvrdé jako u plastových štětinek a mohlo by následně dojít k poškození štětinek a k jejich vypadávání.

Nicméně tento kartáč mohou používat vy dospělí, kteří máte také tento problém, ale to bych si ho pořídila asi ve větší verzi. Tento je menší verze, vleze se i do kabelky.

Plusy

cena
velikost
vzhled
rozčeše i dlouhé vlasy
vhodný pro dospělé ale i děti
netahá vlasy
neláme vlasy
neměl by vlasy třepit
působí antistaticky
vlasy nezacuchává

Mínusy

dlouhé mokré vlasy se s ním hůře rozčešou
vlasy se musí rozdělit na sekce (u delších vlasů)
štětinky mohou nenápadně vypadávat

Celkově bych ho hodnotila víc než kladně a vřele vám ho doporučila :)Zde můžete vidět, jak dlouhé vlásky má moje princezna. Je to navíc starší foto někdy ze začátku roku, vlasy jí rostou dále a to česání bylo děs i pro mně :D Vlastně ten kartáč teď dělá radost i mně :D

Já používám na vlasy obyčejný hřeben, kdy zoubky jsou trochu víc od sebe a má je dvojité, protože já mám vlasy husté a kartáče nejsou nic pro mně. Navíc mi vlasy strašně padají a ten kartáč by potom vypadal :D ... 

***

Tak dnes to bylo z jiného soudku a doufám, že se vám článek líbil. Dnes to je spíš takový TIP na drogérkovou věc, která by se mohla hodit každé z nás! :)

Hezký zbytek dne, NB.

2 komentáře:

  1. Od včerejška jsem přemýšlela zda si mám koupit kartáč na vlasy od ebelin z DM nebo radši koupit Tangle teezer. Tento článek mě přesvědčil o tom, že ebelin bude asi dobrá koupě. Děkuji za super článek. :)

    OdpovědětVymazat
  2. Nemáš za co, Tangle Teezer je super na mokré vlasy, kartáč od Ebelin na suché. Ten bych ale doporučila ve větší variantě, tento je do dětské ručičky na dětské hlavičky :)

    OdpovědětVymazat

Jsem ráda za jakýkoliv komentář, ať už pozitivní či negativní. Akceptuji slušné chování. Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé. Budu ráda i za připojení se na odběry mého blogu (v pravém postranním panelu). Hezký den všem!