@nicoleblog_cz

11.7.17

Golden Rose mineral terracotta 08 radiant highlighter


Rozjasňování pleti stále frčí, ale najít ten správný rozjasňovač mezi tolika značkami není zase tak jednoduché. Spousta rozjasňovačů třeba nesplňuje naše očekávání. Například u mě musí být rozjasňovač jemně mletý, dobře pigmentovaný a hlavně musí na pleti vypadat přirozeně. Také je důležité aby na tváři vydržel co nejdéle. Důležitá je také cena. Některé z nás si potrpí třeba na obalu, na gramáži a tak různě.

Pojďme se kouknout na zoubek tomuto Golden Rose mineral terracotta 08 radiant highlighter


Rozjasňovač je od značky Golden rose, kterou lze například zakoupit na www.pinkpanda.cz a konkrétní produkt třeba na www.ebay.com nebo na stránkách Golden Rose www.goldenrose.com www.goldenrose.pl :)

Má klasický plastový obal. Obal je pevný, vypadá kvalitně. Na obalu je zlaté logo GR (Golden Rose), které přidává na celkovému vzhledu rozjasňovače.


Obsah obalu je krásný. Je jemně mletý, má sametovou texturu. Na první pohled se může zdát, že jde o nějaký třpytivý bronzer, ale ne. Vypadá tmavě, ale na pleti nezanechává žádný tmavý flek ani tmavý odstín jako bronzer. Naopak je velmi nenápadný. Háže odlesky, které jsou takové tělového až béžového odstínu. Žádný světlý flek na tváři, který vypadá nepřirozeně. Na tváří vydrží téměř celý den, já ho zkoušela mít na pleti cca 8 hodin a vydržel bez problémů.Zde můžete vidět rozjasňovač v akci. Sice na ruce, ale to co vidíte na ruce, máte i na tváři. Stačí do něj lehce hrábnout štětcem a nanést na tvář, stačí málo, je pigmentovaný opravdu dost.

Dále kromě jeho přirozeného odstínu, pigmentace, výdrže, textury mě zaujala i jeho cena a gramáž. Cena se pohybuje od 150 - 250 Kč a gramáž je 12 g. U rozjasňovačů, které mám doma je cca těch 5 - 6 g. Takovou gramáž má snad jen nějaká paletka stínů nebo rozjasňovačů.

Tohle by měla být v sortimentu Golden Rose novinka, já zakoupila s místní kamenné prodejně ale na stránkách www.pinkpanda.cz mají spoustu novinek této značky. Tak do budoucna snad naskladní i tento produkt. Golden Rose má super i rtěnky a oční stíny, ale o tom příště :)

Takže si to shrneme (plusy/mínusy) :

+ obal
+ pigmentace
+ sametová textura
+ přirozený odstín
+ výdrž
+ velká gramáž
+ cena

- zatím špatně dostupný k zakoupení

***

Zaujal vás tento produkt? Máte se značkou zkušenost?
Žádné komentáře:

Okomentovat

Jsem ráda za jakýkoliv komentář, ať už pozitivní či negativní. Akceptuji slušné chování. Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé. Budu ráda i za připojení se na odběry mého blogu (v pravém postranním panelu). Hezký den všem!